O NÁS

RYCHLEBY.CZ
regionální informační server

Václav Jokl
Na Vyhlídce 357
788 33 Hanušovice

608 137 088

info@rychleby.cz

www.rychleby.cz - eu - info

www.rychlebskehory.cz - eu

Server RYCHLEBY.CZ byl založen na začátku roku 2001 a dne 28.9.2001 zahájil oficiálně svoji činnost. Je jediným internetovým serverem poskytujícím ucelené informace o rychlebském regionu, je propojen s většinou městských a obecních webů, poskytuje místním subjektům kompletní webové služby, je zapojen do řady obecně prospěšných internetových projektů a finančně se podílí na běhu řady regionálních webových aplikací. Svým rozsahem je hlavním informačním zdrojem o rychlebském regionu.

Cílem regionálního informačního serveru RYCHLEBY.CZ je nabídnout široké veřejnosti kompletní informace o rychlebském regionu, o jeho historii i současnosti, místopise, přírodě, jedinečných či zajímavých lokalitách a aktuálních informacích místního či celoregionálního rozsahu. Náš server disponuje rozsáhlými místopisnými informacemi o současnosti i historii měst, obcí, místních částí i zaniklých osad, mnoha fotogaleriemi s tisíci fotkami, turistickým průvodcem s návrhy jedno i více denních výletů, nabízí možnosti konkrétního ubytování a mnoho dalších užitečných, zajímavých a potřebných informací.

Naší prací chceme podpořit nejen širší informovanost o rychlebském regionu, ale hlavně pak poukázat na význam a jedinečnou krásu tohoto kraje.

Budeme rádi, pokud Vy, kteří nežijete v našem kraji, se k nám přijedete podívat a uvidíte na vlastní oči nespočet krás naší přírody, poznáte dobré lidi a rádi se k nám budete opět vracet. Nenabízíme pětihvězdičkové hotely, bazény s umělým vlnobitím, obří nákupní centra, bary s celebritami a hudbou až do bílého rána ani davy lidí s cvakajícím fotoaparátem, nabízíme jeden z nejkrásnějších koutů nedotčené přírody, ticho a klid na lesních pěšinách, čistý vzduch a křišťálovou vodu, historii dávných časů a lidi dobré, kteří v naprosté většině vždy pomohou.

Jeden z mých kamarádů z Ostravy před časem Rychlebské hory navštívil a po svém návratu vytvořil internetovou prezentaci, na jejímž začátku je nadepsáno : "donedávna jsem vůbec netušil, že kraj či pohoří s tímto názvem vůbec existuje, dnes je považuji za jedno z nejkrásnějších v naší zemi..."

Budeme velmi spokojeni, pokud budeme moci nabídnout každému, to co potřebuje. Informaci, pokud ji hledá, možnost vlastní prezentace, pokud ji nabízí.

majitel serveru RYCHLEBY.CZ


  © 2001 - 2020   RYCHLEBY.CZ  |  Licenční podmínky 6 322 273 / 1 542 018    |     Dostupnost webu: 99.98%